Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Teerännak / Helirännak x Sound Journey – Tallinn

Reede, veebruar 23 @ 19:00 - 21:00

Vabu kohti hetkel ei ole. Kirjuta oma soovist osaleda helirannak@helirannak.ee ning võtame sinuga ühendust, kui mõni koht peaks vabanema.

Teerännak

Sophie on suur tee entusiast. Tee leidis ta teel olles 2008 a. Pu Erh tee- oli armastus esimesest sõõmust. Sellest ajast peale on ta jaganud oma avastust inimestega, kes satuvad ta teele. Sellel õhtul pakubki Sophie oma lemmikteed häälestuseks külalistele enne helirännakut.

Teerännakut viib läbi Sophie Dragunevits

***

Helirännak x Sound Journey

Mis on helirännak? Helirännak on sisekaemus, teraapiameetod helidega. Teraapia eesmärgiks on rahunenud meelega parem mõistmine või arusaamine, aga ka lihtsalt lõõgastumine, rahunemine ja puhkus. Helirännakul osaleja heidab matile pikali ja laseb helidel sügavale iseendasse kanduda. Rännaku ajal aeg peatub ning keha ja vaim viibib sügavas rahuseisundis. Helid luuakse trummide, helikellade ja teiste instrumentidega. Usaldades ja tajudes ennast ning teisi sünnib iga kord ainulaadne ja vajalik rännak. Miks on helirännak oluline ja võimas instrument? Kui lubame endal rännata oma sisekosmoses, laseme ennast vabaks ja märkame, mis vajab meie tähelepanu. Usaldades protsessi, lubame enese eest hoolitseda ja laseme helidel end kanda. Helirännakul on oluline end lõdvestada, lasta endal lihtsalt olla, tunda ja märgata, mis tunded soovivad esile kerkida. Märgata mida, on võimalik vabastada ja mida on võimalik emmata ja manifesteerida oma igasse päeva. Heli jutustab oma lugu ning igaühele vastavalt tema olemusele, maailmakogemusele, rõõmudele ja ka hirmudele. Selle retke käigus on sul võimalik turvalises keskkonnas vaadelda, tunda ja teadvustada, mis on see, mis täna sinu tähelepanu vajab, et sa saaksid õitseda ja elada oma tõelises väes. Rännaku käigus rahuned, lõdvestud ja tervened.

Helirännakut viivad läbi Andri Afanasjev ja Ilona Maria Abiline

Energiavahetustasu 20 EUR
(Palun meid kindlasti teavitada vähemalt nädal ette, kui Sa ei saa osaleda, siis saavad need osaleda, kes ootavad järjekorras!)

NB! Palun võimalusel tulla 15 minutit ennem rännakut kohale, et oleks aega kohaneda ruumiga.

// Kui sul ei ole mingil põhjusel võimalik täisosalus tasu maksta aga väga soovid osaleda siis palun kontakteeru isiklikult ja leiame lahenduse.

 

Details

Date:
Reede, veebruar 23
Time:
19:00 - 21:00

Organizer

Andri Afanasjev
Phone:
+372 56 266 338
Email:
helirannak@helirannak.ee
Website:
helirannak.ee

Venue

Pesa
Pärnu mnt 102b
Tallinn,
+ Google Map
Website:
www.pesake.ee